una cancion
Поени од реакции
224

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Иди спиј бе. И шо ги лажеш луѓево дека имаш 20? -.^
  una cancion
  una cancion
  .!.
  Мислев дека не примаат малолетници :D
  una cancion
  una cancion
  И ставај слика во најубав форумџија, ти реков дека ќе те гласам
  КвикСилвер
  КвикСилвер
  утре си прва смена, не заборавај :D
  Кај и да те начекам на форумов, дали пост, лајк, реплика си ја пеам „Se bastasse una canzone“...
  Среќен роденден? :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: una cancion
  una cancion
  una cancion
  Фала Andrew :D
  Инаку тука на Кајгана грешно ми е наишан датумот, а стварно не знам како да го сменам :/
  A
  Andrew
  Не можеш сама. Како и да е, биди жива и здрава. :D
  una cancion
  una cancion
  Ќе си останам 19-годишна и стрелец во хороскоп за кајганџиите хаха :D
  Како и да е, уште еднаш фала :D
  koja koincidencija, i jas ucam uz nora. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: una cancion
  una cancion
  una cancion
  Со Нора полесно се учи,макар тоа било и економија :)
  wot
  wot
  yea, she does wonders i za megunarodno kazneno pravo :))) Devojkata e med, a prerabotkite pogotovo vladeat..
  wot
  wot
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom