Recent Content by Toneh

 1. Toneh

  Психоанализи на форумџии, аватари, потписи...

  The madman actually did it. Њот, прекрасен си, што да ти кажам. Ме изнасмеа, да не (го) пукнеш. <3 Ќе ми треба време да го испроцесирам ова, пошто квалитетно ме изанализира. До тој степен што најверојатно ќе имам потешкотии со седење следните неколку дена. Што се однесува до Утрехт, обавезно...
 2. Toneh

  Психоанализи на форумџии, аватари, потписи...

  И ја би анализа од @Magde. и @wot.
 3. Toneh

  Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

  :pipi::love: edit: wait what, gay? :D
 4. Toneh

  I still like turtles.

  I still like turtles.
 5. Toneh

  I like turtles.

  I like turtles.
 6. Toneh

  Фалааааааааааааааааааа :D

  Фалааааааааааааааааааа :D
 7. Toneh

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  I read once that the ancient Egyptians had fifty different words for sand and that the Eskimos had a hundred different words for snow. I wish I had a thousand words for love, but all that comes to mind is the way you moved against me while you slept, and there are no words for that.
 8. Toneh

  Mиксче

  Има некој расположен за CS:GO микс? :)
 9. Toneh

  Драга Кајгана

  I like turtles.
 10. Toneh

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Една цела година помина. Нејќам да се присетам што и како се случуваше тогаш, ама... Знаеш дека се' уште тебе те сакам, така? :D <3
 11. Toneh

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Се врати за пар денови, и сè се врати во т.н. нормала, и сè е исто, како да беше тука цело време. Животот ми беше досаден без тебе. Те љубам. :love:
 12. Toneh

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Кога ми текнува на изразот на твоето лице пред точно две години, ми иде да се згазам од смеење. Те сакав и тогаш, те сакам и денес, и ќе те сакам секогаш. :*
 13. Toneh

  Ауфвидерзен Македонијо!

  Има некој по европскиве земји што работи како програмер, и е расположен за споделување на информации за тоа како стигнал до таму, и слични корисни информации?
 14. Toneh

  Mиксче

  Технички не помина се' уште. Не потенцирав која година, само реков јунска сесија. :D
 15. Toneh

  Препораки за игри

  Тони е тука цело време. Инаку препораката му е добра, фактот што нема PC верзија се' уште е сосем друга работа. :(
На врв Bottom