Recent Content by thekillagorilla

 1. thekillagorilla

  Херои кои ги мразите

  sniper е мноогу нервирачки оти е noob-fliendly, посебно со shadowblade (lothar) Disruptor (ако бегаш или немаш бкб или линкен, умрен си) Wisp само ако е во комбинација со некој што ќе те закопа како tiny или chaos knight (ако некој гледа про, na`vi користеше гондар или nyx assasin за барање...
 2. thekillagorilla

  Кој е вашиот омилен херој на DotA?

  1. Windrunner (long lane solo) 2. Shadow shaman (support) 3. Disruptor 4. Templar assasin (solo mid) 5. Invoker (quas, exort)
 3. thekillagorilla

  DotA генерална дискусија

  имам 5 клуча за дота 2, ако сакате.. ПП
 4. thekillagorilla

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  ај некој нека ми даде линк за македонска тастатура, али ДА НЕ БИДИ на google play
 5. thekillagorilla

  One Оператор - Генерална Дискусија

  Дали овај оператор има услуга, да дознам кој ми ѕвонел со непознат? Веќем досадно станува, 4 дена со ред некоја будала ми ѕвони во 3 сато навечер
 6. thekillagorilla

  Кој е најдобриот телефон според вас во моментов?

  HTC Rezound....best phone ever само му треба батерија што трае мнооооооогу повеќе
 7. thekillagorilla

  Телекабел интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  секоја божја вечер интернетов за НИШТО не чини....овие бензин да не пија?
 8. thekillagorilla

  Прашања и одговори

  Дали утре ќе се учи или мора на водно да се оди? (медицински факултет)
 9. thekillagorilla

  Медицински и стоматолошки факултет

  јбг сеа, на некои факултети поврзано е...
 10. thekillagorilla

  Медицински и стоматолошки факултет

  Едно пиле ми кажа дека можно е да не се учи в Понеделник, колку е ова вистина некој знај? Ништо не пишува на web-страницава за то
 11. thekillagorilla

  Медицински и стоматолошки факултет

  Е ова не го свајчам, за предавање сум паралелка А, а ме пишува во група Б-10.. Ова значи дека сум во групата за распоред Б-4 ???И дали сега мои се Б-предметите или А по распоред?
 12. thekillagorilla

  Медицински и стоматолошки факултет

  МОРАМ да прашам ова: Кај има листа да се види во која група сум и кај се наоѓа локацијата на амфитеатар 1, за анатомија 1?
 13. thekillagorilla

  Новите автобуси (даблдекери, кинески и украински) во Скопје

  јас да прашам овде, на која web-страна се гледа кои автобуси кај ода? Сега као студент незнам кои да ги земам па сега да си прашам
 14. thekillagorilla

  Медицински и стоматолошки факултет

  Незнам шо е ова шо мора 100 пати да измена детаљи, во конкурс едно, овде друго, некој чети кажи трето, незнам стварно оти пред почнување дур е сето хаос треба да се плати. Прво ти бара една димензија на слика, после друга http://www.medf.ukim.edu.mk/upload_vesti/dok/172_909320252.pdf
 15. thekillagorilla

  Медицински и стоматолошки факултет

  Прашање, сега кога сме запишани, на која ж. сметка треба да се уплати, бидејќи во .пдф шо е конкурсо фала 2 бројки кај сметка на буџетски корисник-единка корисник, а во линкови буџетски корисник-единка корисник е друга сметка Сметка на буџетски корисник: 1600111517-788-13 - Ова го пишува на...
На врв Bottom