Recent Content by THE_CHOSEN_ONE

 1. THE_CHOSEN_ONE

  Ако Бог постои атеистите ке го јадат немиен!

  Се извинувам за темава несчуствителна се срамам :( молам да биде избришана
 2. THE_CHOSEN_ONE

  Ако Бог постои атеистите ке го јадат немиен!

  Што викате?
 3. THE_CHOSEN_ONE

  Како сте задоволни од градбите на Настел?

  Тие што купуваат нови станови треба да им се суди за соучесништво, еј каде ке им одат душите на овие?
 4. THE_CHOSEN_ONE

  Јеховини сведоци

  5 години минав тука, кај Сведоците. Во ништо не се разликуваат од народот од кој потекнуваат.Точно, носат убава облека и се обврзуваат на фино однесување но присутни се тука глупавоста, незнаењето и злобата. Се се изнагледав: татини керки, мамини синови, мокници, бедници, очајници, исплашени и...
 5. THE_CHOSEN_ONE

  Би се отселиле ли од државава доколку?

  Македонија д бест.
 6. THE_CHOSEN_ONE

  Помош за избор на лаптоп

  Предложете конфигурација од Нептун, ќе го користам за програмирање. Поздрав.
 7. THE_CHOSEN_ONE

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Ми треба лап топ за програмирање, компанија од која разгледував е Нептун, имате предлог? Поздрав.
 8. THE_CHOSEN_ONE

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Каде да најдам на торентиве Office 2013?
 9. THE_CHOSEN_ONE

  Јеховини сведоци

  Прашуваш за Армагедон? Незнам. Да не знаеш ти? .
 10. THE_CHOSEN_ONE

  Јеховини сведоци

  Ако имате прашање за Сведоците поставете може и преку приватни пораки. Поздрав. :)
 11. THE_CHOSEN_ONE

  Black Mirror

  Добра серија. едит: имам нетфликс акаунт и хајдефинишн екран со голема дијагонала, ако има заинтересирани девојки бујрум... Ќе им го покажам намештајот.
 12. THE_CHOSEN_ONE

  The Walking Dead

  Каде може да се најде серијава? едит: пробав на торент сајтовиве но без успех.
 13. THE_CHOSEN_ONE

  Врска ученик професорка

  Ако го опнувал, а не се пофалил зошто да го опнувал на прво место? Во биологијата е програмирано девојките да бараат заштита од постар партнер,. Со твоите 18 години ти си за нејзе само еден обичен мрсулкo (колку и да го мислиш спротивното). Ако имаш секс со нејзе првин ќе и нанесеш штета на...
На врв Bottom