Последната активност на Stefan-kobe

 1. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на _The Great_ во темата Game of Thrones (предупредување за спојлери и leaks).

  Како бре која им беше целта? Џоџен беше greensight, имаше визии, односно можеше да ја предвиди иднината. Тој знаеше за Брен дека е како...

  22 мај 2019 во 09:41
 2. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Psyside во темата Game of Thrones (предупредување за спојлери и leaks).

  [MEDIA] :cuc:

  21 мај 2019 во 22:52
 3. Stefan-kobe одговори на темата НБА Сезона 2017-2018.

  Ахам секако, нарочито ако Лејкерс направи јак тим следната година. Мислам, да не се сфатиме погрешно, и мене ми е најдобро нешто кај ГСВ...

  21 мај 2019 во 22:33
 4. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Хефест во темата НБА Сезона 2017-2018.

  Како бе Драумонд :D

  21 мај 2019 во 22:30
 5. Stefan-kobe одговори на темата Game of Thrones (предупредување за спојлери и leaks).

  Инаку заборавив да спомнам, и музиката во текот на целата серија беше за чиста 10ка, за ова мислам дека сите ќе се согласиме. Два...

  21 мај 2019 во 22:27
 6. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на NomoregameS во темата Premier League - Season 2018/2019.

  Да не ти требаат пари на заем? [emoji849][emoji1] Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  21 мај 2019 во 22:15
 7. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на HristijanWR10 во темата Premier League - Season 2018/2019.

  [MEDIA] [IMG] *It's a prank

  21 мај 2019 во 20:23
 8. Stefan-kobe одговори на темата Game of Thrones (предупредување за спојлери и leaks).

  Нема врска, и јас сум фан на ББ, топ 3 серија ми е, ама не ми доаѓа на памет да ја споредувам со ГОТ, а ни со било која друга. Мислам,...

  21 мај 2019 во 18:49
 9. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Bateman во темата Game of Thrones (предупредување за спојлери и leaks).

  Имаше и една кретенска статија во некој наш портал, нормално преведна од српски, каде пишуваше дека за Вестерос инспирација била...

  21 мај 2019 во 18:38
 10. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Io Sono Interista во темата Game of Thrones (предупредување за спојлери и leaks).

  Уште од фрижидер ми нема рипнато фан на ББ да ми каже дека ББ е подобра од ГоТ :pos:

  21 мај 2019 во 18:36
 11. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Ilumious во темата Game of Thrones (предупредување за спојлери и leaks).

  Не знам зошто ама имам чувство дека како и да завршеше серијава, пак ќе имаше низок рејтинг. И гледам се споредува со ББ, мислам се ок...

  21 мај 2019 во 18:36
 12. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Mad_Coko во темата Фудбалски/трансфер дискусии.

  Кутињо ти е системски играч, дур не си го промени стилот нема да има никаков успех во Барса. Додека беше во Ливерпул цела игра одеше...

  21 мај 2019 во 17:24
 13. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Спојлер во темата Фудбалски/трансфер дискусии.

  Кутињо имаше на почеток во Барса 2-3 добри утакмици, изгледаше ко 5 сезони да играл таму. Ние се радувавме шо ќе ни е Нејмар овој појак...

  21 мај 2019 во 17:23
 14. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Марли во темата Фудбалски/трансфер дискусии.

  Е незнаев за овој податок, мислев чисто онака повише го љуби Силва у ротација Пеп. У нормални услови каде овој има уште 3-4 године од...

  21 мај 2019 во 17:23
 15. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Uli Hoeneß во темата Bundesliga 2018/2019.

  [MEDIA]

  21 мај 2019 во 17:16