S
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • да имам едно некој мелез е на англиски крокер бело е, како тоа кучето што го имасе Тоше белото ако го имаш видено, исто е
    хехе мора од се по нешто и јас сум прилично нова тука и затоа ми е се интересно, а за понатака ќе видиме :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom