*Slash*
Поени од реакции
1.102

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • termin se zakazuva telefonski ,ne dobivas nikakva potvrda. zapisuvas vreme i datum koga ti e intervjuto, ke te prasaat ime prezime broj na pasos i dali imas proishod. dokumentite se davaat na intervjuto.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: *Slash*
  *Slash*
  *Slash*
  Fala mnogu. Prasav bidejki ne mi dadoa nikakva potvrda, samo vreme i datum koga da gi odnesam dokumentite, i mi bese cudno. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Jam
  За ова во ДК, не мислев за ова додека се таму, значи биле летово, али уште им останал тој филм на англиски да пишат. :D Значи тоа ми е врв на глупоста што го имам приметено на фб, скоро се ми е на игнор ставено.
  B
  Кој чекал, чекан се сторил, барем за тука.Во меѓувреме и чекалната може да се преуреди. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: *Slash*
  *Slash*
  *Slash*
  Трпение спасение!
  B
  Borg_Drone
  Па најверојатно спасение, со оглед на тоа дека ќе го оставиш костурот и ништо повеќе тогаш да, тоа не бега на сите нас, вистинско спасение. :)
  Се зафркавам, што и да е, сè ќе си дојде на место. :)
  B
  Borg_Drone
  Доаѓаш на собиранки?Ако доаѓаш на собиранки не е лошо да се сретнеме, барем јас така мислам......
  Ќе го сметаш за голема навреда фактот дека долги години мислев дека си машко?
  *Slash*
  *Slash*
  Не.Никот наведува на тоа,нели :)
  Zaphod Beeblebrox
  Zaphod Beeblebrox
  Мислев дека е некој 20 годишен момак, кој слушал Гнр како средношколец. :D
  Хехе фала школска по нез кој пат,а за фраери има време,прво школото:DИ така.Ајде гледаме се овие денови...Поззич:)
  Школска,не можам да те начекам на мсн па ајде тука: Среќна Нова Година и најубаво да си поминеш вечер:)и припази малце со тоа алкохоло:DМуац:)
  Не,онака само..пошто гледам само колеги ти коментирале на профилот...и онака си викам дај да разбијам монотонија јебига.
  Си имам свои начини ;) Иначе ја сум Верче па се надевам во вторник ќе се запознаеме и во живо.
  Виде ни го смениле распоредот, во четврток сме од 9 математика ни е преместена во петок од 12 до 12:45
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom