SK-92's latest activity

 • SK-92
  Многу чудно. Мораш customer support. Не гледам како и зашто воид, па одма автоматска исплата. Мислам да направиле некоја грешка они...
 • SK-92
  SK-92 одговори на темата Fantasy Serie A 2019/20.
  Пандев има цена од 6. :eek: Плус ценава на првиве напаѓачи. :eek::confused: \ Чудни цени, ама се прави добар тим.
  • fantasy.png
  • or.png
 • SK-92
  https://www.facebook.com/155244231225757/posts/2357132811036877/ Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 • SK-92
  SK-92 реагираше на објавата на Beginner во темата Куп на Македонија 2019/2020 со Хаха Хаха.
  Вториов голман ми кажа дека ке играт јако со 1в тим ама испадна гомно преварантско.. Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 • SK-92
  SK-92 одговори на темата Serie A 2019/2020.
  Само што ова е сингапурска компанија. Ама добро, не се далеку во дебилизмот.
 • SK-92
  SK-92 реагираше на објавата на Vatren во темата Serie A 2019/2020 со Хаха Хаха.
  Ако сте ја виделе рекламата на Роналдо, ќе сфатите дека ретардирани се Кинезите и мора да прават такви глупости за кинески пазар.
 • SK-92
  SK-92 одговори на темата Kако се релаксирате?.
  Секоја ноќ после работа последниве 5 години. Рол паф океј.
  • bux.jpg
 • SK-92
  SK-92 реагираше на објавата на brnjomkd во темата Kако се релаксирате? со Хаха Хаха.
  собирам другар и искачање во некој лабав кафич без гужва и без гласна музика и така пиење еспресото едно 2-3 саата и правење бош муабети
 • SK-92
  SK-92 одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  Добро де, не иди до детаљ. Морав некаде да го пишам. Поентата ми е дека он со Сенси и Брозовиќ се кандидатите за средниот ред, а кој ќе...
 • SK-92
  SK-92 одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  Со Икарди ќе бидеме бомбастични. Ама по стоти пат ќе пишам...КОЈ ГО ЕБЕ. :) Сега гледам дека Бираги се поврзува со Интер, ама и без...
  • lineup.png
 • SK-92
  Филмов никогаш нема да е досаден.
 • SK-92
  SK-92 реагираше на објавата на vidooq во темата La Liga Santander 19/20 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Како бе ова не е црвен картон, како и она на Модриќ, дали некогаш сте играле фудбал? За ваков старт на мал фудбал тепачка почнува. Ке му...
 • SK-92
  SK-92 реагираше на објавата на Bodhidharma во темата Секс/разголување на webcam за пари со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Што знам, ќе те тераат да правиш секакви срања од пенкала у шупак до незнам што и на крај ќе си ебеш матер кога пара ќе те излаже...
 • SK-92
  SK-92 реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Фудбалски/трансфер дискусии со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  1. Cukas na vratata na United 2. Go zemas Sancez na pozajmica 3. Oni mu plakjaat 75% od platata koja mu iznesuva okolu 15m godisno 4...
 • SK-92
  Во Африка има подобри услови од Ј.Америка.
На врв Bottom