Последната активност на siteIMINJAzafateni

 1. На siteIMINJAzafateni му/ѝ се допаѓа мислењето на Almeida во темата Хомосексуалност (општо).

  На мекици не викате, а? Абе ниту би убил, ниту би тепал некого....ама кој глуп мајндфак е ова...СТАНА РОДИТЕЛ. :facepalm: Да е живо и...

  20 февруари 2019 во 23:17
 2. siteIMINJAzafateni одговори на темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  И тоа пази, збориме за една од посериозните фирми. Замисли што се случува со градбите на полошите инвеститори... Јас лично, кога би...

  20 февруари 2019 во 12:15
 3. На siteIMINJAzafateni му/ѝ се допаѓа мислењето на Mich0MKD во темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Ќе кажам нешто за новата торта на адора во Кисела Вода и нејзиниот "квалитет" кој што луѓето го хајпаат. Одиме со татко ми да ја видиме...

  20 февруари 2019 во 12:11
 4. siteIMINJAzafateni одговори на темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Да читнеше малку погоре ќе видеше дали сум од Ск, што барам, зошто, и тн.... Ама... :)

  19 февруари 2019 во 23:13
 5. siteIMINJAzafateni одговори на темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Ме мрзи да читам, ај ќе си пишам - работава :icon_mrgr: Имам стан другарче, во градски ѕид. Релативно голем, скоро 90м2. Цел живот сум...

  19 февруари 2019 во 17:14
 6. На siteIMINJAzafateni му/ѝ се допаѓа мислењето на Forza Milan!!! во темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Нели читаш дека сака да има двор и да прави скара. [emoji16] Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  19 февруари 2019 во 17:08
 7. На siteIMINJAzafateni му/ѝ се допаѓа мислењето на Forza Milan!!! во темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  https://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=2968542 Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  17 февруари 2019 во 22:39
 8. siteIMINJAzafateni одговори на темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Па да, спомнав веќе горе дека и стара куќа / барака е во игра. Само плацеви, без објект, во тие населби веќе скоро и да нема. Преку...

  17 февруари 2019 во 22:37
 9. На siteIMINJAzafateni му/ѝ се допаѓа мислењето на Natural-girl во темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Крај краева може ако не најдеш плац, да најдеш директно куќа, еве на пример тие куќи што се околу Тафталиџе/Козле/Црниче...Ако не се...

  17 февруари 2019 во 22:30
 10. siteIMINJAzafateni одговори на темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Овој беше под Св. Јован, совршена локација на пола саат до центар. Ама тоа е, кидна :) Како и да е, точно е дека секогаш има непланирани...

  17 февруари 2019 во 21:18
 11. На siteIMINJAzafateni му/ѝ се допаѓа мислењето на savan во темата На викенд во Белград.

  Apartmani [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]

  17 февруари 2019 во 21:00
 12. siteIMINJAzafateni одговори на темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Ма да, ама реално не можеш да бидеш роб на идиотите. Тоа ќе оставам на среќата... Ако се погоди комшија дебил, ќе засадам ограда од...

  17 февруари 2019 во 20:46
 13. siteIMINJAzafateni одговори на темата На викенд во Белград.

  Дечки, не се напињајте, очигледно се релативни искуствата :) Белград има огромен избор на смештај, а со тоа и многу позитивни и...

  17 февруари 2019 во 03:24
 14. siteIMINJAzafateni одговори на темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Не дека не гледав и таму, ама си дадов уште некое време да побарам по централно...

  16 февруари 2019 во 18:59
 15. siteIMINJAzafateni одговори на темата Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје.

  Види, факт е дека Тафталиџе е можеби најубава населба во Скопје. Посебно делот после Рузвелтова, до Педагошка. Ама преценета е, а полека...

  16 февруари 2019 во 18:54