Recent Content by sini

 1. sini

  Песна која никогаш не ви има здосадено?

 2. sini

  Пазарете се тука!

  Продавам Sony Ericsson Vivaz. Телефонот има квар, треба да му се смени конектор, замената на конекторот се распрашав кошта 800 денари. Друго се си работи и е во одлична состојба. Кој е заинтересиран нека прати понуда во пп.
 3. sini

  Скриншот

  Мислам дека вода е во прашање..
 4. sini

  Држи X додека не дишеш

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...
 5. sini

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Дали знае некој каде може да најдам заштитна фолија за екран за Sony Ericsson Vivaz ?
 6. sini

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Да не знае некој каде може да најдам друга продавница за converse патики освен таа што е во гтц и мавровка ?
 7. sini

  Пазарете се тука!

  Продавам Sony Ericsson w595 користен 1 недела .. 5000 денари
 8. sini

  Филолошки факултет - Скопје

  А од кај знам дали сум во државна или приватна ? =/
 9. sini

  Рибља Чорба во Colosseum - Arena - 11.3.2010

  Од прилика да не знае некој колку би можеле да бидат картите? Ваљда бил на Чорба некој до сеа. :wink:
 10. sini

  Рибља Чорба во Colosseum - Arena - 11.3.2010

  картите што пари ќе бидат да не знае некој ? :)
 11. sini

  Техника на која слушате музика

  знам дека постов е бајат од 2008.. ама ке можеш да ми објасниш како го имаш приклучено риз појачалото на компјутер.. имам и ја слично такво ама незнам како да го приклучам ... фала однапред
На врв Bottom