silmarillion
Последна активност:
18 јули 2018 во 01:17
Член од:
28 јуни 2015
Мислења:
6.353
Допаѓања:
12.042
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

silmarillion

Merchant @ Prancing Pony, Машко

Последна активност:
18 јули 2018 во 01:17
  1. Ilumious
   Ilumious
   За кое место збориш за хот догот? Немам излезено асално низ градов 3 месеца :/
   1. silmarillion
    silmarillion
    Има две, едното у ситимол mr hot dog другото е кај Круг doggy се вика мислам. Ништо посебно.
    11 август 2017
    На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Ilumious
    Ilumious
    во ова центар бар бев за роденденот на снаа ми, ок ама ништо посебно како за жртвите што треба да ги принесеш за резервација, барем пред 2 месеца беше вака.
    11 август 2017
   3. silmarillion
    silmarillion
    Чоек не влага сеа :))
    11 август 2017
  2. Ilumious
   Ilumious
   Ме повредува самиот факт што гледам дека имам мјутуал со него :D
   1. silmarillion
    silmarillion
    Се додек немаш mutual со Сашко Савевски можеш мирно да спиеш :))
    23 февруари 2017
   2. Ilumious
    Ilumious
    а видиш некој 35-40+ ставил на ФБ дека е сингл, ништо од бизнисот, не мора да чепкаш други работи.
    23 февруари 2017
   3. silmarillion
    silmarillion
    Овој е гарант +40 и ми личи на extra virgin :))
    23 февруари 2017
  3. Almeida
   Almeida
   Се убив од смеење со гулашот :D а и сакав да ти го украдам аватаров, ама не ми е таков кодот лоповски.
   1. На silmarillion му/ѝ се допаѓа ова.
   2. silmarillion
    silmarillion
    Абе зимај братски народи сме :)
    15 декември 2016
   3. Almeida
    Almeida
    Не сум ја од небањативе, си иам принципи :D
    15 декември 2016
  4. Ilumious
   Ilumious
   За ќотек си... Отидов search google на таа Ава мислев политичарка е :)
   1. silmarillion
    silmarillion
    Па прашај бе прво : ))))Ваљда не ти глеал некој у монитор : )))
    12 декември 2016
   2. Ilumious
    Ilumious
    uzivaj haha samo smesno mi padna :D
    12 декември 2016
  5. Peja989
   Peja989
   Остави го светото место Шенклис на раат :Д
   1. silmarillion
    silmarillion
    Кое свето место печењара е сеа:)
    9 декември 2015
   2. Peja989
    Peja989
    хахахахах баш баш :Д
    9 декември 2015
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко

  Потпис

  Stop skeemin and looking hard.