Saul Goodman

Роденден
25 мај 2001 (Возраст: 19)
Веб-сајт
https://www.youtube.com/watch?v=pPd67CEL54E
Локација
Albuquerque, New Mexico
Пол
Машко
Занимање
Адвокат

Трофеи

 1. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 2. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 3. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 4. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 5. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom