Satellite
Поени од реакции
115

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Славкоооо, напорен ми беше претходно за читање на латиница. И порано од ФБ првин копирав во конвертор па ставав тука инфо за журка, сега веќе мрза ме фаќа.
  Satellite
  Satellite
  Ола мучачо :) Како е Мексико друже, се шина од шетање :) Колку прошета уште толку да прошеташ :)
  Tonchie
  Tonchie
  Па Мехико е топло, пука жешко, над 30 степени со висока влажност во воздухот. Кркам фахитас со Карен од Јамајка. Излеговме на ручече малку и интернет уште малку :)
  Tonchie
  Tonchie
  Фала за шетањето, па и ти да прошеташ таму кај што шетам јас :)
  Ејјј дури сеа ја видов пораката на clubbersguide... Нема систем за нотификација и не е толку впечатливо :toe:
  Anyway, фала за траките. Killer set! Да ти кажам искрено, ја по се изнаиграв на твојот сет отколку на Скази. Скази уживав да го слушам, пошто испушти доста нови траки кои беа стварно добри, па им посветив внимание.
  Иначе, што стана со таа траката што ти ја барав? Ќе излегува или не? Ако не излегува дај некако прати ми ја pls, многу сакам да ја имам. :)
  Е, да те прашам нешто...
  Да не ја имаш тракава случајно кај тебе или некое инфо за кога ќе излегува?
  Azax Syndrom - Cutting Edge Science (Talamasca Remix)
  Друже, фонтaна парк 20:00 пред Скопје Гори собиранка бујрум да се исповидиме! :)
  Neso da te prasam.. Dali e ozbilno ova za guetta poso na stranata bisuva za belgrad a ne za tuka?? pozdrav..
  хеја машко, сепак повеќе сакам кога на купче ми се работите. Ставив линк кај првото мислење кое води до официјалното инфо.
  Сателит , дај бе повеќе инфо за *главната звезда* на саем што ке биде =)

  Да видам дали молитвите ми се ислушани :))
  Океј, ако ти слетаат пред да искочи, пушти линкови навака :)

  и уз пат да не знаеш кога искача албумот? Мислам дали има дата онака преодредена? :)
  Другарче, а да не имаш некои од песните од новиот албум на скази да подадеш навака?
  П
  Јако е. Се спремаме за Скази :icon_lol:
  (здравје боже таму сум)
  иначе јас сум на фб Драган Богоевски, да знаеш истиот сум :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom