Sasa Ilic
Последна активност:
26 април 2019 во 15:30
Член од:
24 август 2016
Мислења:
1.341
Допаѓања:
1.781
Поени од трофеи:
150
Албуми:
1
Фотографии:
3
Пол:
Машко

Сподели преку:

Sasa Ilic

Машко

кад ми будете дошли на сахрану и кад видите све оне километре пичетине што плачу замном, сватиќете ко је био Чика Веља 14 мај 2017

Последна активност:
26 април 2019 во 15:30
  1. Tonchie
   Tonchie
   Саша, ова со селебрити фаците на балкан е гола вода според она што се дешава у поголеми земји :) Пола Кливленд се блокира коа Клои Кардашијан ќе му отиде на гости на Тристан Томпсон :)
   1. На Sasa Ilic му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Sasa Ilic
    Sasa Ilic
    Ти верувам, ама не верувам дека некаде во светот како на Балканов луѓето толку помно ги пратат селебритијата, а посебно ријалити шоу програмите
    29 јуни 2018
   3. Tonchie
    Tonchie
    Имавме еднаш на брод гости, учесник у оние реалити шоуа за најдобар готвач и слично, и човеков вика: не сум селебрити некој, ама пак ме знаат луѓе и на претходното крстарење некој ги купи сите мои фотографии како да се негови. И цело крстарење неговите фотографии и од неговото семејство ги стававме у посебна фиока :)
    29 јуни 2018
    На Sasa Ilic му/ѝ се допаѓа ова.
   4. Sasa Ilic
    Sasa Ilic
    Хајахахаха можам да замислам оние ороспиине, пардон старлетите и педерине од парови, фарми, братови итн. да продаваат гаќи, танги и прслуци. Тоа би било тепачка меѓу балканскава раја за купувње на истите
    29 јуни 2018
    На Tonchie му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Sasa Ilic
   Sasa Ilic
   кад ми будете дошли на сахрану и кад видите све оне километре пичетине што плачу замном, сватиќете ко је био Чика Веља
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
 • Вчитување...