SanIker
Поени од реакции
9.295

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ти играше со Кардиф на некоја од претходните верзии на ФМ?
  Еден другар сака да почне со Свонси, па го интересира, дали велшки клубови имаат право на настап во ЛШ.
  SanIker
  SanIker
  auu pojma nemam be, ja ete ne ni pamtam deka sum igral, ti me potseti.. prashaj na temata, sigurno ima nekoj sto igral dosega so Swansea ..
  Invader
  Invader
  Па знам ставаше некои слики, ваљда за ФМ11 беше.
  Само логично е ваљда да може да се игра ЛШ, иначе зошто би играл :)
  SanIker
  SanIker
  koga ja vidov temata za portugal bev zainteresiran, ali neam vreme, sea kolokviumi ispiti sto mozam da polozam, i na 22ri trgam za usa, ke neam vreme koga da napisam
  Invader
  Invader
  Океј, дека друг се пријави за Португалија, па мислев ја немаш видено темата :)
  Чекај значи ова преку IMSI броевиве можат да ги најдат само ако им биле вклучени мобилните или морале и некакво јавување да направиле?
  Оти не ти го сфатив баш целото.....
  SanIker
  SanIker
  Iceboy
  Iceboy
  Значи ако се малку паметни овие у МВР, ова е веќе податок кој што можат да го искористат......плус што се случува во малку поизолиран дел, каде што сигурно немало толку многу телефони....
  Мадриста :), ќе сакаш да ми ја средиш сликата за у потпис малце пошто ептен ми е мала??
  SanIker
  SanIker
  што и фали бе таман си е :) не сум многу по вие работи бе, не знам како да ти ја средам , мада ти викам таман си е и вака
  F
  Flo. Perez
  хехе ок брат, но проблем :)
  Џонсон само по болници ќе го шетате, Вокер е океј ама зелено дете е, да не му е преголем чекор нанапред Реал :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: The S-Man
  SanIker
  SanIker
  Вокер мислам дека ќе биде решение за таа позиција за во наредните 10 години, го имам гледано во Тотенхем, одличен е. Е сеа обична пополнување на новини е тоа, англичаните тешко се снаоѓаат кај нас, не верувам дека овој би дошол.
  Ilumious
  Ilumious
  Се е можно зш да не :Р Ари си оди годинава а повеќето од играчите се приврзани за него, само шо Роналдо игра по таа страна, преофанзивна ќе е, премногу ќе ви дува промаја :) Инаку супер е Вокер, не за џабе Ричардс плаче зошто не го викаат за репрезентација :)
  нарачав еден дрес од Реал од банкок за братучед ми поклон за бдеј, најубав дизајн имате од сите клубови оваа сезона :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: The S-Man
  SanIker
  SanIker
  не дека е од Реал али гостинските дресови од оваа сезона стварно се едни од најдобрите дресови што сум ги видел, мада и домашниот и третиот дрес се одлични. :)

  p.s да не има некоја новост за крак за ФМ за овој новиот пач ?
  Ilumious
  Ilumious
  епа ја домашен му купив и тој ептен ми се свиѓа. А плачам Манчестер да има пак дресови ко 2008 и 2009 со тие лентите позади и бел или црн ко 2007 :)

  искочен е тој 12.1 сосе трансфери ама уште го нема од скидроу :( ама ќе биде, ќе го споделам во темата кога ќе искочи :)
  барам еден микс од David Guetta - Little bad girl ја слушнав во саботата, неможам да ја најдам...ако можеш да помогнеш нешто?:) Благодарам
  SanIker
  SanIker
  Fedde Le Grand Remix или Norman Doray Remix, види некој до тие да не е..
  Michi
  Michi
  не се тие миксови проверив и предтоа...
  Друже, гледам ти си го пишал туторијалот за играње на ПЕС6 онлајн. При четвртиот чекор од упатството за со Хамачи, линкот од фајлот што треба да се спушти не функционира, пошо мегааплоад е затворен. Ќе можеш некако друг линк од фајлот да ми најдеш? Прати го по ПП ако можеш.

  Фала однапред. :)
  SanIker
  SanIker
  оф друже тоа одамна беше не памтам како го направив туторијалот, сега има многу поефективен начин за играње PES6 онлајн. Разгледај ја странава имаш упатство се, лесно е. ;)

  http://www.pes6j.net/
  G@rfielD
  G@rfielD
  Не е за мене, другари двајца пробуваа.. Како и да е фала ти многу, ќе им ја дадам странава па нека се снаоѓаат :)
  Да не пишувам да не ме нападнат Барселонци, ама какви халуцинации тешки имаат со ова дека сите даваат максимум против нив а против вас ништо. Кога ќе ти е тапа тимот нормално е дека такви работи ќе ти се причинуваат .)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: The S-Man
  SanIker
  SanIker
  секогаш јаде гомна вака кога Барса ќе напраи кикс.
  Ilumious
  Ilumious
  ама и на фановите тоа им се причинува, општо, приметувам и по форумов. Не гледаат дека тимовите им се крш, одма идат на карта „другиве екипи не се замараат против нив а против нас како издрогирани“. :) И мене така ми се причинуваше 2005/06 и остали сезони Челзи коа беше шампион, све мислев дека нив им попуштаат а фактички МЈ беше марула тогаш :)
  SanIker
  SanIker
  е ајде де докажи им го тоа на такви створења како Филе.. :))
  Програмчето шо го кладе од таа арапската пред една недела не ти се отвара пошо е преку megaupload. Ќе можиш преку нешто друго да средиш да го симнам за вечерва?
  SanIker
  SanIker
  Druze u Belgrad bev i ne mozev, ako ti treba uste kazi.. :)
  Божино
  Божино
  Ајде, се снајдов тогаш, али баш беше супер програмата. Дај :) Како помина Белград?
  Да не ти се наоѓа случајно линк од германската Спорт 1 за vlc?
  Еве 70-80 секунди симнува... (10мб)
  Божино
  Божино
  Еве го тргна, на кој канал е најубо? На кој ќе гледаш?
  SanIker
  SanIker
  јас ќе одам во кафич на спортклуб ќе гледам со друштво, али еве на двојката гледам едно 15 минути без проблем.. пробај види си :)
  Божино
  Божино
  Нема глас 2ката. Океј, фала :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom