Saasko's latest activity

 • Saasko
  Saasko одговори на темата НБА сезона 2021/22.
  Џарет Ален беше добар дефанзивец но многу има напреднато особено офанзивно оваа сезона,Кливленд ќе бидат во игра за плејоф сезонава.
 • Saasko
  Saasko одговори на темата Serie A 2021/2022.
  Интересно Тасоти му е помошник на Шева и во Џенова. Вака не делува оптимистички но ќе ми биде ќеиф Шева да има и добра тренерска кариера.
 • Saasko
  Saasko реагираше на објавата на Хефест во темата Serie A 2021/2022 со Хаха Хаха.
  Milan against Sheva, Inter against Thiago Motta, Juve against the Public Prosecutor. Nostalgia day.
 • Saasko
  Saasko одговори на темата Фан клуб: Милан.
  • 20211201_221724.jpg
 • Saasko
  Saasko одговори на темата Фан клуб: Милан.
  Ако не сметаат на Габија дефинитивно мора да се земе саглам дефанзивец во Јануари.
 • Saasko
  Saasko одговори на темата Фан клуб: Милан.
  Месиас ќе испадне прекрасна приказна која се претвара во реалност за Милан.
 • Saasko
  Saasko одговори на темата Фан клуб: Милан.
  “Gigio is a great goalkeeper,” Ibrahimovic told Corriere della Sera. “If they had given him what he asked for, he would have stayed at...
 • Saasko
  Saasko одговори на темата Фан клуб: Милан.
  Zlatan revealed he was inspired by Diego Maradona and wanted a move to the Partenopei. “Maradona is a legend,” Ibrahimovic said. “I...
 • Saasko
  Saasko одговори на темата НБА сезона 2021/22.
  Класичен пример како повредите може тотално да ти ја уништат кариерата,од играч со супер макс договор до никој и ништо во НБА за многу...
 • Saasko
  Saasko одговори на темата Фан клуб: Милан.
  Овие па Аталанта каква младинска школа имаат.
 • Saasko
  Saasko реагираше на објавата на ilz во темата НБА сезона 2021/22 со Вау Вау.
 • Saasko
  Saasko реагираше на објавата на ilz во темата НБА сезона 2021/22 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Utre Suns-GSW ke bide jaka utakmica. Suns se vo serija od 16 pobedi po red a GSW 7 po red.
 • Saasko
  Saasko одговори на темата НБА сезона 2021/22.
  Печен е за во Лејкерс.
 • Saasko
  Saasko реагираше на објавата на Avramovski777 во темата Фан клуб: Милан со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Тео со новиот договор треба да му препише 50% на Ребиќ од парите. Без него е утка, поготово до него кога стои капитенот.
 • Saasko
  Saasko одговори на темата НБА сезона 2021/22.
На врв Bottom