rossonerka
Поени од реакции
885

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • rossonerka
  rossonerka
  Апо супер, ти како си. Што има старо ново :P
  Apokalipto
  Apokalipto
  глобално - ништо ново мислам - големо, ама кај да е ќе има промена хехе :P
  Еј браво за фотографиите од Катарина. Кај ги најде?
  rossonerka
  rossonerka
  Tonchie
  Tonchie
  Фала за линкот, си ги симнав сите фотки :)
  rossonerka
  rossonerka
  Имаше 2 фотосесии, ова е првата тест сесија во долна облека, а вајда деновиве ќе ја има и онаа за потребите на есенскиот каталог за есенска облека на ВС ;)
  Хеи момиче и ти ли си живо овдека :D
  V
  vmx
  Ма супер сум, после толку време решив кајгана да упалам, да видам шо се дешава, и наоѓам некој од стариве фацки, интересна работа, мислев сите се изгубиле, само нови фаци се врткаат.
  А за старо ново има и старо има и ново :)))
  rossonerka
  rossonerka
  најново што е :D А тука повеќето нови се, не ги познавам децава :D Али има и стара гарда чат пат, јас со кошаркава пак почнав да читкам што пишуваат. Некои стари членови и после 6-7 години не се двојат од кајганава :)
  V
  vmx
  Хахах најново излежавање по дома, кулирање, џаболебарење :))) Пензија...
  Почнав да ја разгледуем кајганава со надеж ќе се најдат старите фацки... а и многу фејсбукерски напраена со лајкови ова она :))) То е технологија напредуе хаха
  Хеј, како си, уште ли си во истата фирма, не се фалиш ништо. Ме интересира нешто околу тарифите :)
  Во образование. Ме прашаа што барам да се пријавам на конкурсот, кога на факултет не сум имал допирна точка со образованието (администрација на министерството), туку со кривично право, ја и викам, шо има везе, правник сум и ме глеаше 2 сек. као теле. После ја праша колешката дали ќе ме испрашуван ешто, таа и вика не, ај касно е да си идеме веќе. :tv: И толку беше :).
  Лајнари :) се тоа во право си, ја денес чекав 4 саати, и буквално ме прашуваа 30 секунди :).
  Колешке, видов нешо у темата за вработување- интервјуа во државна администрација. Сакам да прашам да не знаеш што уствари те прашуваат таму? :)
  Ф
  Среќен 8ми марти росонерке :)

  Со мало задоцнување (мн. обврски) среќна Нова Година + придружните празници :pos:
  Во 2011 да ти се остварат сите желби, многу пари, среќа, љубов... и најбитно, вработување! :)
  Среќна Нова и на тебе, Среќни празници.
  Не ни треба вашиот, и онака сме пресилни за вас.. :)


  За многу години Божиќ!
  Здравје, среќа, мир, љубов, спокој, слога во годината што претстои :back:
  Kaj по темите рекламираш(спамираш :)), дури и на профил ми изрекламира, океј знам дека ти е најубава и елката а и климата :) :P
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom