roknroler
Последна активност:
26 мај 2017 во 08:53
Член од:
28 август 2011
Мислења:
93
Допаѓања:
160
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Роденден:
15 јуни 1970 (Возраст: 46)
Локација:
ohrid
Професија:
umetnik

Сподели преку:

roknroler

Umetnik, Машко, 46, од ohrid

Ona bila od Skopje,a jas kreten mislev deka e od s.shlegovo 4 август 2012

Последна активност:
26 мај 2017 во 08:53