Recent Content by Riken

 1. Riken

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Кајги... Некоја скопска мома конечно го дочекала принцот на бел коњ...еве фото доказ.
 2. Riken

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Кајги... Немам појма кој го кажал ова а и ме мрзеше да барам ама ова е чиста вистина.
 3. Riken

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Коа ви викам Хакими и од Карва подобар е вие не, а кажав у Јануари и Хакими и Санчо у пакет Бејл и Васкез нека тераат патот.
 4. Riken

  Општи совети (без глупости молам)

  Whatto вчера напиша добар пост на темата Драга Кајгана не е лошо да го прочиташ. Инаку не ти требаат другари џаболебари шо киснат по казина и кладилници и губат време за ништо, времето не се враќа а 100е ќе вратиш ако поработиш било што.
 5. Riken

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Кајги... Чудно како расположението може да ти зависи од една личност, од едно како си, што правиш. И кога си со еден куп луѓе околу тебе се осеќаш осамено бидејќи мислите одамна ти залутале на друго место.
 6. Riken

  Што слушаме во моментот? (Читај правила)

 7. Riken

  La Liga Santander 19/20

  Дали тоа значи дека некој ќе го седне Бенз на клупа :pos:
 8. Riken

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Нека ги пакува уште сеа, додека не сме кикснале и таму. Шо е со играва бе? Знае ли некој шо треба да прави на терен или само трчаат ко утки, Феде у најдобра форма од цел среден ред он на клупа го става. Нека го враќаат Хакими у Јануари оти овој бездушниот не можам да го гледам веќе.
 9. Riken

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Кајги... Имам некое чувство ко да ме јаде нешто од внатре...знаеш колку е глупо кога со некоја личност не знаеш на што си.
 10. Riken

  Една рап трака дневно

 11. Riken

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Коа ќе се враќа и Санчо нека го донесе, од овие бразилциве веќе преку глава ми е :icon_lol:
 12. Riken

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Хакими си гази од Васкез подобар е :pos:
 13. Riken

  La Liga Santander 19/20

  Начо најдобар :pos:
 14. Riken

  La Liga Santander 19/20

  Ех некој ко Брахим сеа у тим да имавме
 15. Riken

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Кајги... Рутинава ме убива...ми треба некоја драстична промена у животот :toe:
На врв Bottom