Riken
Поени од реакции
9.338

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • А
  Манаџеру избркај ги неактивните од тимот премногу играчи имаме! види ги Лионс штедат пари така за џабе стојат којзнае колку неактивни кај нас
  Види, не може сите потписи да ги видиме оддеднаш, јас го видов твојот кој беше преголем и затоа ти пишав :)

  Сепак, немам ништо против тебе, слободно плаши ги Барса, али во границите на дозволените големини.
  Поздрав.
  Види, сликава е едноставно преголема.
  Рачунај дека дозволената висина е колку што ти е eRep потписот. :)
  Преголем ти е потписот, дозволена е висина од 5 текстуални реда.
  Намали го, те молам :)
  А
  Уште три дена работи после ќе најдеме по платена кога ќе имаш скил 2.
  А
  Ти беше потпишан, Opasen ko Cunami еве ти код стави го во потпис и го имаш со твојот ник и статистика, и редовно си прави апдејт.
  Тука се прави го пишуваш во полето твојот erepublik профајл (линкот до профилот)

  http://bularca.ro/erep_tools/signature/
  За Лејкерс па за Денвер за Денвер ради Ајверсон ама не више.Ова колку да отворам фан клуб иначе Л.А на прво место
  Брат занеш дека сум одличен воодбраната како Мексес сум ја ако играм за тебе нема кој да те тепа цар.Види тоа за на Фејсбук
  Мајсторе кај си царе еве и ја шо е воа со тренингов шо ти пишуваат шо играте дај и ја да влезам во шемата .Се најде ли со Острово он е Тенк + хаххахха цар.И ако ви крека некој на воа кажувајте да давам бан.
  А
  Шала беше тоа :) ајде ти иди на натпреварот вечер ако можеш кога ни кажуваш ти подобро играме.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom