Riken
Поени од реакции
9.338

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ајде бе стани ми аssist manager и така не си активен бар кога ќе ти биде досадно ќе работиш со тимот :D, te molam bidi mi assist manager
  Може да ми го отстапиш местото? јас ќе го направам тимот ѕверски.
  Испрати му понуда на Vaino Ruskea од Pigs From Space во Србија, тој сакал кај тебе.
  Ко да сакаш да го распаднеш Macedonia Utd eве има 3 нови тима дај лапни некој голман активен добри играчи ово оно..
  Друже има пратено понуда од Pigs from Space за мене (5 мил.) Дај прифати ја, за да бегам од државава, нема иднина тука. :)
  брат, намали ми ја ценава, се договорив со едни срби, минимум 15 настапи по сезона, а најверојатно и повеќе ќе има со оглед дека имаат тапа одбрана. за цена не праам муабет оти досега само тренинг мавав, не ми треба плата.
  најдов еден Детроит 69 само заебана е временската зона, треба да станувам во 2 ноќеска за да играм. го одбив, ама ставам насекаде коментарчиња дека барам клуб.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom