R
Поени од реакции
23

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • А да оставиш да изберат корисниците каде ќе одат на курс а? Пукај бе братучет пукај.
    Од цело подфорум Фотографија ти пишуваш само на темата за курсеви, и најчесто офтопик. Досега те толерирав, ама кога тиња фотограф како тебе ќе напише дека држи курсеви за 100 евра, следи бришење. Доколку продолжиш со офтопик следи бан.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom