radica
Поени од реакции
36

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • T
  Колешќе. Дојди на фејзбук, да ти кажам нешто. :D
  T
  Нема проблем, глеј си го здравјето само.
  Среќен Божиќ Радица. Христос се роди! Како што ѕведата ги водеше мудреците до Христос, така Божјата десница да те води низ сите животни предизвици.
  Поздрав!
  Добро сум добро фала на прашање.
  Ти кога му ја киднуваш за Германија?
  Тоа сметај за договорено...ако случајно се најдам таму веднаш ќе те побарам..:)
  Се нервирам срц како сум,од ова македонскава затупена администрација човек не може ниедна работа да зврши.
  Ти што правиш?Да не полагаш нешто ?
  T
  баш добра музика имаат за опуштање, препорачувам да слушнете и Вие :smir:

  добра ноќ
  здраво радица, како си. Ти благодарам што ме прифати за пријател :)
  Ти благодарам radica. Се трудиме колку што можеме.
  Ама некогаш оние најважните зборови не можеш да ги напишеш. Изгледа не можат да се напишат, туку се тука само да ни ги хранат мислите и да не бегаат нигде :)
  :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom