pinturicchios10
Поени од реакции
5

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Има тема веќе за Александрија и убаво си пишал таму. Не гледам поента да ја дуплираш темата.
  Acid
  Acid
  Олигледно не си баш по форумите... Тоа што ќе пишеш коментар во темата, автоматски ја прави активна, исто како да си отвори нова. Како што реков, нема поента да се дуплираат теми.
  pinturicchios10
  pinturicchios10
  Не сум неписмен во врска со форумите, поентата е што кога отварам нова тема, во која и потенцирам дека ми требаат некакви информации некој може и ке се заинтересира кога ќе види нова тема, а таа иако ја активирам сепак никој не ја посетил цела година така да...
  ама ок не е важно, штом толку ти смета една нова тема
  Acid
  Acid
  Нормално дека ми смета, не е поентата секој што ќе има потреба од нешто да си отвори тема, иако веќе се дискутира за тоа. Ајде, со среќа :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom