Recent Content by phantom13

 1. P

  Пукање на жилата на пенисот?

  Фала многу иначе за ова кожата што неможам до крај да ја тргнам кога ми е дигнат тоа до жилата е ? Ми се гледа главата цела ама пак не е до крај кожата тргната и на пример кога гледам порнич кога ми се дига ме боли.На пример денес 1 саат така дркав по малце и никако да свршам :\
 2. P

  Пукање на жилата на пенисот?

  ej vaka neam nisosea ne me boli glavickata ama toa kozata nemozam do kraj da ja izvlecam za taa zila li zborite so nemoze cela koze da se izvlece ?
 3. P

  Пукање на жилата на пенисот?

  Не немам црвенли ништо само неможам до крај да ја извадам кожата кога ми е дигнат само спуштен кога ми е можам. Мене не дека ми се појавува црвенило само изгледа од што ми е преосетлива главичката неможам до крај да ја извадам кожата.Па ме интересираше за колку време ќе помине осетливоста на...
 4. P

  Пукање на жилата на пенисот?

  ас пред некој ден ја тргнав кожата но го можам тоа само кога ми е спуштен.Ја тргав пред да ми се дигне и после тоа ме боли неможам до крај да ми се дигне зошто ме боли незнам што да направам кажете? Иначе и вака главичката ме боли за колку време поминува болката ? :confused:
На врв Bottom