old_School_mk
Последна активност:
21 јули 2019 во 00:47
Член од:
11 август 2009
Мислења:
5.297
Допаѓања:
3.547
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
18 септември 1990 (Возраст: 28)
Локација:
Ново Лисиче, Скопје

Сподели преку:

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател, Машко, 28, од Ново Лисиче, Скопје

microsoft fix skype pls 14 март 2015

Последна активност:
21 јули 2019 во 00:47