N
Поени од реакции
64

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • брат како си задоволен од g3 и која верзија ја имаш со 2 гига рам или со 3 ? - се исплати ли телефонот за тие пари
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom