M
Поени од реакции
26

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво
    Сакам да се пријамам за Бугарски пасош во амбасадата во Скопје, каде тоа можам да го направам на интернет или директно во амбасада?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom