|MKD|KAMIKAZE
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Еј дечко кажи од кај да ја даунлоадирам COD2 го имав и цд-то порано али ми го изгубија другариве од мало и затоа...Иначе снајпер ПРО!:)Не се плаши ако сум со снајпер про дај линк!хахахаха се шалам:)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom