Milanisimus

Локација
Vasteras, Sweden
Пол
Машко
Занимање
Explorer

Contact

Facebook
milanisimus

Потпис

"An arrow can only be shot by pulling it backward. So when life is dragging you back with difficulties, it means that it’s going to launch you into something great. So just focus, and keep aiming."

General Kutuzov: "This has been a bad setback, but the way to survive it - is to be prudent!"

"Only the wisest turns over the same stone twice" - Chinese Proverb

Следачи

Трофеи

 1. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 2. 25

  Сунѓер

  Вие сте вистински сунѓер за допаднати мислења. На вашата сметка успеавте да запишете дури 750 допаѓања. Форумџиите тука едноставно ве обожаваат. Како награда за квалитетната содржина, добивате 25 поени.
 3. 20

  Идол

  Вашата содржина им се допадна на повеќе од 500 членови. Вие станувате вистински идол на нашиот форум.
 4. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 5. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 6. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 7. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 8. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 9. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 10. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 11. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 12. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 13. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom