MaxiDj

Роденден
11 јуни 1980 (Возраст: 40)
Пол
Машко

Трофеи

 1. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 2. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
 3. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 4. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
На врв Bottom