maxer
Поени од реакции
830

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • 800x2200 е премногу голема - намали ја на под 2000
    ако пак нејке размерот е преразличен - кропирај ја во квадрат или нешто поблиску
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom