Recent Content by Maturant666

 1. Maturant666

  Фан клуб - РК Вардар

  Jotic i Stole ocaj...
 2. Maturant666

  Фан клуб - РК Вардар

  Vujin, kakvi proektili :bravobe::bravobe::drk:
 3. Maturant666

  Парфеми

  Hugo Boss Intense ili Sauvage Dior ? Sto e podobro?
 4. Maturant666

  Левица - Политичка партија

  Секоја чест за дечките од Левица. Во ваков изборен систем кој е убиствен за малите партии успеаја да добијат две пратенички места и тоа со мошне скромна кампања. Успешно ги надминаа сите притисоци и проблеми, непосредно пред изборите дури собираа и потписи за пререгистрација на партијата...
 5. Maturant666

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  https://www.facebook.com/PartijaLevica/videos/792537254484191/ Знае ли некој како се вика песната на почетокот од видеото?
 6. Maturant666

  Дежурна Ординација! #2

  Не правам ништо посебно, времето генерално го поминувам дома, работам од дома, не вежбам, не пијам никакви суплименти или лекови. Во однос на вредноста на леукоцитите, искрено не се сеќавам, ми дадоа тогаш резултати од анализата но ги оставив кај матичниот лекар, се сеќавам само на нејзината...
 7. Maturant666

  Дежурна Ординација! #2

  Минатата година некаде во месец октомври имав болки во стомакот. Отидов во болница и ми направија ехо при што беше констатирано дека имам зголемена слезина, истовремено ми направија и тестирање на крвта со што беше утврдено дека бројот на леукоцити во крвта ми е поголем од нормалното. Докторот...
 8. Maturant666

  Фан клуб - РК Металург

  :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 9. Maturant666

  Фан клуб - РК Вардар

  https://www.youtube.com/watch?v=ao_682DdLvY
 10. Maturant666

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Znae li nekoj kako se vika pesnata od ova video: https://www.youtube.com/watch?v=ZRqVPyMKJzI&t=964s Pocnuva nekade od 11:37 minuta
 11. Maturant666

  Фан клуб: РК Пелистер

  Пелистер Еврокар Сини дресови :cool:
 12. Maturant666

  Фан клуб - РК Вардар

  Волф во Вардар? Нема шанси.
 13. Maturant666

  Коронавирус (COVID-19)

  https://edition.cnn.com/2020/03/22/world/angela-merkel-coronavirus-quarantine/index.html
 14. Maturant666

  Коронавирус (COVID-19)

  Na Kamaj objavile, ali jas sum skepticen za ova, najverojatno e fake news
На врв Bottom