M
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво
    Значи колку што јас сум информирана,ако си прва година на факултет и немаш нисто положено мислам дека логично е да не добиес виза.А ако си втора,трета па и четврта година,нема везе колку испити имаш положено.сега да не е ептен,втора или трета си а едвај 1-2 предмети имаш положено.Али за подетални и поточни информации ти препорачувам да се обратиш во некоја од агенциите и тие све убо ке ти објаснат.
    Да, ептен заинтересирана. Ај пиши ми во ПП твој е маил, фб, итн... да исконтактираме :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom