Последната активност на Martinmkd

 1. Martinmkd одговори на темата Giro d'Italia 2017.

  Да бидам искрен, и двете страни се во право. Думулан ги тегнеше сите нагоре во последните километри, и има право да се лути што не сакаа...

  26 мај 2017 во 00:44
 2. На Martinmkd му/ѝ се допаѓа мислењето на LordDragonII во темата Giro d'Italia 2017.

  Си помислив дека за некој ресторан е темава.

  26 мај 2017 во 00:38
 3. Martinmkd одговори на темата Колку често возите велосипед?.

  Турата е мање-више 100 километри, и иако ја немам возено, би ја категоризирал во тешки. Искрено не ми се гине на точак, а околу езеро е...

  25 мај 2017 во 15:23
 4. На Martinmkd му/ѝ се допаѓа мислењето на Ryan Giggs во темата Колку често возите велосипед?.

  Macedonian Bike Riders и Прв до Врв организираат тура околу охридско езеро, лани возеа за 1ви август.

  25 мај 2017 во 15:21
 5. Martinmkd одговори на темата Giro d'Italia 2017.

  Ако Кинтана напаѓа (и притоа победи) во следните планински етапи, има теоретска шанса да победи во генерален пласман. Во хронометар се...

  25 мај 2017 во 15:19
 6. На Martinmkd му/ѝ се допаѓа мислењето на Ryan Giggs во темата Кациги за велосипед.

  ако некој паднал со таква кацига, најверојатно не преживел за да раскажува. Инаку имате и супер добри кациги во xmkd, IXS и дизајнот на...

  25 мај 2017 во 15:16
 7. Martinmkd одговори на темата Колку често возите велосипед?.

  Претпоставувам ова беше проект чисто да видиш дали е можно да се склопи, па следниот ќе го правиш со поголемо внимание на деталите. :)...

  19 мај 2017
 8. На Martinmkd му/ѝ се допаѓа мислењето на concrete во темата Колку често возите велосипед?.

  Гломазен е и претежок.Направен е на основа на некои слични видени , а задната оска според шемата на сличниот трицикл на АтомикЗомби....

  19 мај 2017