M
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ima momentalno super sarplaninci,mada ne veruvam deka ke bidat 100 evra,okolu 150 bi trebalo da ti gi dade.http://www.pazar3.mk/ViewItem.aspx?itemId=145063

  Ispokaran sum so ovie dvajca,taka da nemozam niso jas preku mene edino javi im se ti.Sarplanincite se odlicni!Ovaa zenka vadi sampioni eden drugar zema od prethodnoto leglo i e odlicen prvak so negova kategorija vo konkurencija od okolu 100 kucinja!
  Modelot e odlicen, ne e loso da si stavis BOOM TV. Mozebi nema izbor na mnogu kanali ali slikata e STAKLO. Bas denes bev kaj edno drugarce, ima QUART LCD. Mozam samo da zamislam kakva slika ke dade kaj tebe.
  Искрено брат врска немам како оди тоа со антена. Знам дека BoomTV пуштаа сигнал бесплатен али мислам дека тоа беше како Демо верзија, мислам дека нема повеќе. Прашај во продавницата од каде што планираш да го купиш ТВто. Речи им нека ја трнат кабловската и нека ти покажат што може да фатиш со вградениот тјунер.
  Искрено не дека имам некое големо разбирање по вакви работи, али мислам дека нема да имаш проблем и со обична антена. Но да не се правам специјалист за вакви теми, најдобро и најефикасно ќе ти биде доколку го зимаш од овие нашиве (Техномаркет, Нептун или било кои) да ги прашаш и ќе ти одговорат. Ама овие телевизори, според мене имаат подобар прием од обичните, па ако на обичен телевизор со обична антена ги фаќаш локалните станици, не верувам дека ќе имаш проблеми со телевизоров кој сакаш да го земеш. Со среќа и пиши доколку ја нареди работата ;)
  Мое мислење е ако има добар прием или со обична антена дека ќе може да се гледал локалните тв станици.
  Лелееее браво,само така продолжи со блогот,цел ден сеа ке свиркам од него :)
  Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom