Recent Content by ManUtdChampions

 1. ManUtdChampions

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Еве цело видео од моментов:
 2. ManUtdChampions

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Од најнови шпекулации, го разгледуваме Варди како потенцијална опциjа во форот. :D
 3. ManUtdChampions

  Premier League - Season 2022/23

  Бидејќи гледам дека сериозен си и настојуваш со дисјусијата, ќе ти реплицирам, иако сме ептен офтик. Моето глупо хехенце беше пишано поради уште поглупото хехенце на некој од вашите, дека сезонава шансите за титула сме ги изгубиле уште во второ коло некоја страна поназад. Кои шанси за титула...
 4. ManUtdChampions

  Premier League - Season 2022/23

  Барса фанбојс, вие после кое коло ќе се откажувате од борбата за титула? :(
 5. ManUtdChampions

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Како што кажа @ziak92 погоре, Јунајтед воопшто не изгледаше како тим денеска, а богами и веќе година и кусур уназад. Нема никаква хемија меѓу играчите, никаков тимски дух, никаква желба за победа. Тоа што Солскјер успеа да го направи е да ги крене духот и атмосферата во тимот. Влезе како father...
 6. ManUtdChampions

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Мартинез и Мегваер е најлошото дефанзивно партнерство ever. Од авион се гледа дека овие двајца нема да функционираат заедно. Тен Хаг мора да се прилагоди и да работи со тоа што го има додека не си направи тим кој ќе одговара за неговиот фудбал. А тоа значи Мартинез треба да седи на клупа сега...
 7. ManUtdChampions

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Најјако ќе биде ако после дебаклов и се јават на мајка му на Рабио и дадат бланко договор, самата да си пише плата.
 8. ManUtdChampions

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  :toe::toe::toe: Не постои дно за нас моментално.
 9. ManUtdChampions

  Premier League - Season 2022/23

  Баш дојдов да пишам дека треба да очекуваме пост од @KaWa во скоро време, ама веќе ме претркал. (y)
 10. ManUtdChampions

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Леле ме измори сагава, жими се.. :jajce:
 11. ManUtdChampions

  ATP тенис - општа дискусија

  Мислам дека е тажно само по себе што уште се збори за било какво рестрикции за корона. Ама ајде.
 12. ManUtdChampions

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Утре во зелено ќе не шамараат значи.
 13. ManUtdChampions

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Да, ама од Франција доаѓаат шпекулациите. Што е добро :D
 14. ManUtdChampions

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Лук де Јонг, Брејтвајт... :)
 15. ManUtdChampions

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Френки има договор, а додека има договор вреди толку колку што пишува во договорот. Многу е едноставно.
На врв Bottom