Recent Content by M@c@

 1. M

  Запознај ја Македонија - туристички водич

  Може на сите да ви го предложам Котва.МК инстаграм профилот кој функционира како туристичка платформа каде може да резервирате сместување во апартмани и вили кои до сега искрено многумина и не слушнале за истите а се вистински рај за одмор, како и ресторани каде има баш македонска традиционална...
 2. M

  Сакам да знам!

  Здраво, сакам да прашам дали некој е вработен во „Инвенио“ странска компанија во автомобилска индустрија, лоцирана во ТИРЗ Струга кај аеродромот. Да сподели искуство околу плати, работно време (дали се работи сабота, недела, државни празници), превоз, храна и слично. Во овој крај конкуренцијата...
 3. M

  Искуство, мислење за македонските фирми (за вработување) ?

  Здраво, сакам да прашам дали некој е вработен во „Инвенио“ странска компанија во автомобилска индустрија, лоцирана во ТИРЗ Струга кај аеродромот. Да сподели искуство околу плати, работно време (дали се работи сабота, недела, државни празници), превоз, храна и слично. Во овој крај...
 4. M

  Вработување

  Здраво, сакам да прашам дали некој е вработен во „Инвенио“ странска компанија во автомобилска индустрија, лоцирана во ТИРЗ Струга кај аеродромот. Да сподели искуство околу плати, работно време (дали се работи сабота, недела, државни празници), превоз, храна и слично. Однапред благодарам!
 5. M

  Instagram (официјална тема)

  Не, не ми побараа ништо. Само ме прашаа за цена.
 6. M

  Instagram (официјална тема)

  Сакам да ве прашам дали некој има искуство во однос на цени за реклама на Инстаграм ? Инаку, имам акаут со над 5К следачи и овие 2 дена добив 5 понуди за соработка, но бидејќи ми се први сакам да прашам некој со претходно искуство дали знае колку би можела да му наплатам ? Едната од понудата е...
 7. M

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Здраво, знам дека темата не е соодветна за овде, но меѓутоа бидејќи сум нова на форумот, барав но не успеав да пронајдам соодветна тема за која сакам да го поставам прашањето. Сакав да ве прашам, дали некој може да ми помогне, како да креирам вибер група (viber community group) меѓутоа кога ќе...
 8. M

  Најдобро монетизирање на сајт

  Има сајт кој што има google ads, сајтот е спортски за мак фудбал и мак ракомет, и единствен што известува за Третата македонска фудбалска лига и знам дека солидно вадат пари од то.
 9. M

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Здраво, знам дека темата не е соодветна за овде, но меѓутоа бидејќи сум нова на форумот, барав но не успеав да пронајдам соодветна нема. Сакав да ве прашам, дали некој може да ми помогне, како да креирам вибер група (viber community group) меѓутоа кога ќе споделуам (superadmin) да не ми го дава...
 10. M

  Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

  eden go ima ? vo edno pakuvanje ili povekje ?
 11. M

  Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

  marlboro pusam i boss gold, sakam i slims pa zatoa sakam predlog ne deka za dama da glumam pusev winston slim no mi se slabi mnogu...
 12. M

  Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

  Sakam slims, daj mi predlog za slims
 13. M

  Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

  120ка ли се стајл или се 100ка ? и колку се јаки ?
 14. M

  Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

  Сакам слимс 120ка без ароми, предлог ?
 15. M

  Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

  Колку цигари дневно пушите и какви ? Сакам да го променам marlboroto, и да преминам на други цигари, слимс 120ка ваш предлог ? И секако да бидат над 7 јачина.
На врв Bottom