L
Поени од реакции
8

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Г
  Не бе од маало не сум излегол со месеци :)
  Дремам по дома вежбам :p
  Ти шо праиш? Добар? :)
  еве бе..нишо ново. Идат испити сеа...па по густо е :). Ти како?
  Друже по постовите што ги пишуваат дојдов до заклучок дека ти си дечкото што сам настапуваше првата вечер (поправи ме ако грешам) Сакам да ти кажам друже дека имаш муда што се појави сам, 99% би се откажале како пички. Глеам по втор пат вака те сјебале, да сум на твое место би ги сечел па колку и да ми се другари ти текнуе xD несериозност од нивна страна е у питање (освен шо слушам за бубњарот со ногата)

  сепак респект друже!
  Со среќа на колоквиумот :)
  Те држам за збор, ќе се договориме за останатото :)
  Еве, на школо втора смена blaah :) Не измобилувам со ново, одвај го чекам празников пошто нема школо....за неколку дена xD
  Туку, ти како си?
  Еј, супер....Со Nightfall свириш така?Многу веројатно е да наминам :)
  F
  Samo sto se vrativ :) posle koga ke dojdam od krad ke go razgledam :) pozz
  F
  Адни ме на Valefar_fff@hotmail.com
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom