LesterBo
Поени од реакции
17

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Тенденциозно рекламирање, какво што практикуваш ти, не е дозволено на форумов.
  Внимавај во иднина, следен линк до сајтот ќе резултира со бан.
  Јас ако смеам би додал и еден предлог. Би вметнал содржина за Скопје од аспект на ноќен живот, случувања, журки, сврика некоја итн итн. Единствена забелешка ми е само тоа. Баталете тоа турски серии, терај те си и ќе видите дека ќе стекнете квалитет и подржувачи. :))
  LesterBo
  LesterBo
  Фала ти на поддршката. Ќе продолжиме да работиме со полна пареа, сеа надевам со успех и понатаму. Поздрав!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom