lakica
Поени од реакции
16

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Го зедовме 9 250 евра. Го зедовме во јануари, така да незнам како е сега во салоните, ни го зедовме одма пошто имаше на лагер. Сега јас сум од стурмица, па ти зборам за салон во струмица, значи зависи и ти од каде си.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom