#LakersMK
Поени од реакции
250

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • брат,не е на една тема само,али скоро сите се у врска со она шо беше тепачката у нерези со комитите,пошо ги бранеа пер
  и на сите по 1 недела бан им лупнаа,освен на Мрак,нејзе 2 недели:tapp::tapp:
  а скоро ниеден шпонец не попи бан
  М
  ооо .. знам како е да играш со поголеми и плус многу по искусни. ништо, ќе имате други можности во иднина :) поздрав!
  М
  супер. ако можам ќе дојдам .. :) поздрав!
  а ќе ја има песната..т.е дали ќе се врти по те ве ова она...коа ке биди готово..чекам да ми го пратиш спотот:wink:
  М
  ти пишав пп .. инаку може од 17 .. погрешно пресметав:)
  М
  15 .. damn.. први натпревари од премиер лига..
  повеќе информации? време? :)
  Ако бидам во СК..секако ке дојдам..само пошто не сум од ск..:SПрилепчанец сум..а и башка сакам стритбол најмн..т.е повеќе од кошарка..и онака баскет 1 вс 1..поинтересно е,повозбудливо,поенергично..така знам некои трикчиња..ама слабо:kesa:
  извести ме коа се ќе биди готово..баш сакам да видам..хмм..стритбол и паркур..супер ке биди:wink:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom