Последната активност на L00d10

 1. L00d10 одговори на темата Кладилница (Генерална дискусија).

  Ete ja denes i Pliskova isto kako Cibulkova pred nekoj den, posle izguben prv set, se vrakja 6-1 vo vtor i vodi 5-2 vo tret. Kraen...

  21 февруари 2019 во 13:53
 2. L00d10 одговори на темата UEFA Champions League 2018/19.

  ^ Ubavo kazhano, osobeno delot so situacijata vo Serie A. Si zema uloga toa shto nemaat konkurencija vo liga. Najchesto vekje do 30to...

  21 февруари 2019 во 13:25
 3. L00d10 одговори на темата НБА Сезона 2017-2018.

  Nishto strashno, mala pauza ke pravi.

  21 февруари 2019 во 10:46
 4. На L00d10 му/ѝ се допаѓа мислењето на Scirea во темата Фото хумор и интересни фотки!.

  [IMG]

  21 февруари 2019 во 10:06
 5. L00d10 одговори на темата UEFA Champions League 2018/19.

  Да се стрпиме до реваншот, 2-0 не е некоја јака предност. Ама, и ова е големо Ама, Чоло ќе излезе со 2 линии од по 5 души накрцани на...

  21 февруари 2019 во 00:34
 6. На L00d10 му/ѝ се допаѓа мислењето на Чекич во темата UEFA Champions League 2018/19.

  Ок е Хоџсон намали со тактиките.

  21 февруари 2019 во 00:28
 7. На L00d10 му/ѝ се допаѓа мислењето на zee German во темата UEFA Champions League 2018/19.

  Сакат и прво и второ место да држит за најглуп пост на месецот :pos:

  21 февруари 2019 во 00:20
 8. L00d10 одговори на темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Lajkovite mu se voglavno od drugari, pola i povekje od licata shto imaat staveno lajk gi znam lichno. Site se deca na moja ( 24 godishna...

  20 февруари 2019 во 21:15
 9. L00d10 одговори на темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Mnogu dobro go znam dechkovo, generacija bevme vo Josip Broz. Klasichna baraba, prosek sekoja godina na polugodie mu beshe 7 keca od 12...

  20 февруари 2019 во 18:43
 10. L00d10 одговори на темата Фото хумор и интересни фотки!.

  Ima logika za toj shto razbira.

  20 февруари 2019 во 09:51
 11. L00d10 одговори на темата Кладилница (Генерална дискусија).

  Ushte od koga gi izvlekoa parovite ja planiram Juve da ja tovaram 0 do 1 gol, samo chekav koeficienti da izvadat, 2.60 e za 0-1, i kako...

  19 февруари 2019 во 23:02
 12. L00d10 одговори на темата Правна помош.

  Ne valjda deka si ozbilen so prashanjevo ? Kogo ke tuzhish, kladilnicata kopacka ili trgovskiot centar ?

  19 февруари 2019 во 19:12
 13. L00d10 одговори на темата Кладилница (Генерална дискусија).

  Albot pak go stavija nefavorit so Ivo, fala za ushte edna poklon 2 kvota :)

  19 февруари 2019 во 18:47
 14. L00d10 одговори на темата Фан клуб: Милан.

  Ова е тоа што му фалеше на Бакајоко, да сврзе добри утакмици со ред за да си ја врати самодовербата, во Монако сезоната кога стигнаа...

  19 февруари 2019 во 01:16
 15. L00d10 одговори на темата Фан Клуб: Јувентус.

  Атлетико никогаш не ни имале некоја јака игра (офанзивно). Се знае кај нив што е муабетот, одбраната коска стегната, па напред што биде...

  19 февруари 2019 во 00:47