Recent Content by $KOSTA$

 1. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Messi,Maradona,Tevez,Crespo .... :ROFLMAO:
 2. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Znaev deka Thiago ke bide vo prv sostav, imav nekoe predcutvo :) , mozebi i nekoe golce ke vidime od nego :)
 3. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Posle podgotovkite mislam deka Thiago ke bide starter vecerva .... Kako i da e odime na pobeda :) (sry za latinicata ama nema mk podrska :D )
 4. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Mногу опуштено влегоа.. Милито ептен катастофа низ ногата му помина топката не успеа да ја пресече , и Виља треба малку да поработи на реализацијата,ај белким ќе ме демантира наредниот викенд :tv: Како и да е наместо да си ја завршена работата уште во прво, самите се измачија цела утакмица башка...
 5. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Претпазливо со традицијата: тимот кој го исфрлил Арсенал од ЛШ минатите 7 години, го загубил наредниот нокаут дуел | Како беше она: „Љубовта трае 7 години“? :) На нет наидов на една интересна традиција... Кога ќе подразмислиш и лани ние го исфрливме Арсенал у 1/4 финале, па после не сопна Интер...
 6. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Зарем нема да поостигнеме гол/два и во Доњецк... Па годинава сме подобри у гости отколку дома ... По мое мислење ќе има голови и во двата меча
 7. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  ]Тренерот на Барселона, Пеп Гвардиола демантира дека размислува за брзо напуштање на кормилото на Каталонците. Во интервју за италијанската телевизија Rai Sport, Гвардиола изјави дека неговото време во Барселона доаѓа до крај. Пеп изјави дека еден тренер не може долго да престојува во голем клуб...
 8. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Може намермо да изгубил за да не му биде прекината серијата баш од Барса ... :pos2:
 9. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Хахаха .. ако ништо др. барем нашиве после ќе играат без притисок, напротив и ќе бидат повеќе мотивирани .. :tv:
 10. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Абе овие Хихон стварно биле добри бе мајке му изгледа ова ќе биде прв пораз на спешл фајф на домашен терен :tv:
 11. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Супер ждрепка , но Шахтјор се многу незгодна екипа посебно на домашен терен, така да очекувам работата да си ја завршиме уште на Кампот и рутински потоа на реваншот. Ги имам гледано 2-3 пати сезонава и стварно не се за потценување , башка го тепаа и Арсенал :tv:
 12. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  MEСИ ВО АУТ ОД 7 ДО 10 дена
 13. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Abe za najjaka e najjaka , ama toa nemora da znaci deka i vo drugite akademii nema talentirani momci kako so se ovi 2ca kaj vas :smir:
 14. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  A Afelaj ???
 15. $KOSTA$

  Фан Клуб: Барселона

  Играчот на Манчестер Јунајтед, Рио Фердинанд, предвидува победа на Барселона со резултат од 1:3. Чул те господ :smir:
На врв Bottom