Recent Content by kejti

 1. kejti

  Хит на денот

 2. kejti

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Aj ve molam ako ima nekoj seminarski po sportska medicina i po nevrohirurgija (temata ne e bitna) neka mi prati...Itno mi e!!
 3. kejti

  Хит на денот

 4. kejti

  Хит на денот

 5. kejti

  Хит на денот

 6. kejti

  Хит на денот

 7. kejti

  Хит на денот

 8. kejti

  Хит на денот

 9. kejti

  Work and travel USA

  И нас ни рекоја на почеток дека ке земаме 8.0 (така пишеше и во договорот) ама ни плаќаја по 7.50.
 10. kejti

  Work and travel USA

  Летово бев, работев во Six Flags - New Jersey, и да ти кажам не сум баш многу задоволна, али сепак големо искуство е.
 11. kejti

  Хит на денот

 12. kejti

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Оваа или нешто сум помешала? ти благодарам многу.... таа е ;)
 13. kejti

  Диети и слабеење

  Somebody искуство со HerbaLife?
 14. kejti

  Унија на високите кајганџи(к)и!

  Исто.
 15. kejti

  Најубави мажи (со слики)

  Маленко :love:
На врв Bottom