KakoSakam!
Поени од реакции
7

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Нема Battle Power,CPs,Lottery,Clan System,Талисмани,такви работи,има скоро све остало,ке си видиш сам,али не е ист филингот како на старата конкуер,така да,коа више навикнав на новово,некако ми е боље од новиве сервери,али ке си видиш сам =)
    Слабо,си останав на стариот,на Eternity,не ми праи мерак новиов сервер,не е ист филингот ко 1.0 =) Ти да не играш? И како идат таму работите?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom