K!KI's latest activity

 • K!KI
  K!KI одговори на темата Fantasy Premier League 2020/21.
  Може од поново да почнеме? :D
 • K!KI
  K!KI реагираше на објавата на ManUtdChampions во темата Bundesliga 2020/2021 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Шамарањево на Баерн е космичка правда за дрвењето од Стелт што го трпиме изминативме месец дена. Браво Хофенхајм!
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Premier League - Season 2020/2021.
  И ова фудбалот каква курва е, претходниот натпревар 5 пати шутнаа и 5 гола дадоа. Сега милион шанси, Дарлоу се повампири, стативи...
 • K!KI
  K!KI реагираше на објавата на Марли во темата Фудбалски/трансфер дискусии со Хаха Хаха.
  :pos: :pos: :pos: Људи имајте усул малце бе хммм, знаеш дека си у праву члену на кајгана Нејмар Џуниор. Никој не би направил такво...
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Premier League - Season 2020/2021.
  Офсајд е, милиметарски ама јебија, офсајд. Кога може тоа рука, може и ова офсајд.
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Premier League - Season 2020/2021.
  • IMG_20200927_170103.jpg
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Premier League - Season 2020/2021.
  А офсајдот при пеналот, тоа не се гледа?
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Premier League - Season 2020/2021.
  Во соблекувална не, ама има партал да ги прави судиите и новинарите.
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Premier League - Season 2020/2021.
  Нека иде и курац и Вар и се, па офсајд беше бе. Што кур е ова, ако се црно бели не значи дека се Јуве.
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Premier League - Season 2020/2021.
  Дури и коментаторот се пожали на тема сон и фантази. 1601215690 Па со такви стадиони, академии, фан база, средства да не немаат...
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Premier League - Season 2020/2021.
  Најмизерни екипи се Њукасл и Вест Хем, одма би ги пратил во втора лига. Имаат потенцијал и можност да се борат за Европа, а они се...
 • K!KI
  K!KI реагираше на објавата на Спојлер во темата Premier League - Season 2020/2021 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  По примерот на Сандерленд кога дојде тој новиот директор бумер што наместо навивачки песни пред утакмица и после гол бараше техно, така...
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Фудбалски/трансфер дискусии.
  Читам книги, истражувам :D Доволно е да пишеш Барса на Гугл и ќе видиш дека пред 90ти не била доминантната екипа.
 • K!KI
  K!KI одговори на темата Фудбалски/трансфер дискусии.
  Од кај да знам, може немало други понуди, надвор од мое време е тоа. А дали Наполи е поатрактивна екипа од Барса чим заминал таму и...
 • K!KI
  K!KI реагираше на објавата на ob1 во темата Фудбалски/трансфер дискусии со Хаха Хаха.
  Убаво ми е кога гледам како Барса фан бојс пиздат зашто фановите на сите останати екипи во светов го ставаат Реал пред Барса хахаха...
На врв Bottom