Recent Content by Joe_te

 1. Joe_te

  Пазарете се тука!

  Се продава нов А1 Alpha 20 . Перформанси : 4GB RAM 6.22 '' V notch HD+ display (720 X 1520) 19:9 48MP + 8MP + 2MP задна камера + 8MP предна камера 8-јадрен процесор 4000 mAh Гаранција 3 год.
 2. Joe_te

  Neotel интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Планирам оптика , ако има достапност со ЛТЕ не мислам да се зафркавам
 3. Joe_te

  Neotel интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Како сте задоволни во Карпош од Неотел ?
 4. Joe_te

  Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

  iqos го користам од 9 јули и од тогаш немам запалено цигара , и кога некој во мое присаство пуши мене ми се гади од мирисиот , а сум бил активен пушач , односно пушев околу 16 години , во кој последните 8 пушев по 2 кутии дневно , и ви го препорачувам уредот .
 5. Joe_te

  Бодибилдинг суплементи

  го користел некој xtreme thyroburn ?
 6. Joe_te

  Парфеми

  B b Puma jamaica man kaj moze da se najde ?
 7. Joe_te

  Пазарете се тука!

  се продава Samsung Galaxy S3 за појќе инфо по пп
 8. Joe_te

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  колку иде од прилика iphone 4с бел 16 гб , работи со x-sim ?
 9. Joe_te

  Правна регулатива за отварање школа за странски јазици

  никој нема информација како што зошто ?
 10. Joe_te

  Правна регулатива за отварање школа за странски јазици

  Како што гласи темата, ми треба правна регулатива за отварање на школа за странски јазици, какви документи треба да имам за да биде валидна дипломата и слично...
 11. Joe_te

  Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

  Телефонот се декодирува само кај операторот ! односно ни постои ниеден софвер што ќе ти го декодира телефонот ! ако си моментално во Америка оди кај операторт и прашај си колку ќе те кошта мислам дека сумата е смешна само што не сум сигурен колку време треба да ти помине одкако ти е земен...
 12. Joe_te

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Inter Baku 3 - 1 FK Kapaz
 13. Joe_te

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  0-0
 14. Joe_te

  Кладилница

  www.rezultati.com
 15. Joe_te

  Какви патики носите?

На врв Bottom