Joe_Satriani
Поени од реакции
106

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Другар,знаеме дека сме досадно,но би те замолил и мене да ми ја пратиш песнарката,ако може.
  Благодарам однапред :)

  angelpanov@ymail.com
  Pozdrav brat ke moze da mi ja prates pesnarkata i mene na mail: macedonianwarior@hotmail.com blagodaram odnapred :D
  Друже ако уште ти треба РАМ имам КИНГСТОН од 2Г на 800 и имаш уште 6 месеци гаранција за него во Вегас. Поз.
  i za mene prijatele ako moze zbirkata od narodni :) fala odnapred... pepi_kiprinovski@hotmail.com... fala uste ednas
  ako mozi brat prati mi narodni pesnicinja na email: vlatkomrsen@hotmail.com pozz
  Joe_Satriani
  Joe_Satriani
  Другар ќе ви ги пратам на сите ги направив пдф формат скоро сите ама ми изгоре мониторот на пц и сега до 20 ти полагам испити така да после тоа ќе земам нов монитор и обавезно ги закачувам...поз
  prijatele ako moze na mail vake001@gmail.com da mi pratis nesto vo vrska so divo meso i crnila? Fala ti odnapred.Pozdrav
  Joe_Satriani
  Joe_Satriani
  другар ми изгоре мониторот на пц за 10 -15 дена ке земам нов затоа незнам дали ке ти завршам работа... :S
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom