Recent Content by Izzie

 1. Izzie

  SonyEricsson P990i

  ГАД ДЕМЕТ!!! ми се сјеба џогот од страна...кога го кликам - не враќа. ват д фак да правам? можам нешто сам да средам, или морам да купувам нов? (бтв ако е второво, од кај да купам?) кај и да е ќе го пукнам од ѕид ако не го средам, неверојатно МНОГУ ми иде на нерви
 2. Izzie

  Гласај: Бојкот на Охридскиот туризам: Сложно, да "неидаме"!

  за сместувањето сум задоволен - уште од поодамна имам најдено гостопримливи луѓе кои ми се повеќе како пријатели одколку “газди на куќата“.Го изнајмуваат целиот долен спрат,и не прават никакви проблеми за бојлерот и такви глупости (ми текнува еднаш ми се заеба кабелот од полначот за мојот...
 3. Izzie

  Kaко да провериш каде ти е произведен телефонот (колку е квалитетен)?

  ова иначе нема врска со тоа каде е произведен обична заебанција е
 4. Izzie

  SonyEricsson P990i

  значи,да инсталирам Swiss Manager,местам сетинзи и АКО наместам ко што треба ке ги гаси апликациите со самото излегување од нив?
 5. Izzie

  SonyEricsson P990i

  Сега го добив и стварно ме нервираше тоа што беше спор (бајаги).После update тоа се среди и сега е ОК. Инаку за тачскринот ме интересира каде може да се најде заштитна фолија? Иако не верувам дека е потребна ама ај,за сваки случај. Swiss Pro Manager? Зошто треба?
 6. Izzie

  SonyEricsson P990i

  во Импулс (попрецизно рагледував во Импулс у Бисер)
 7. Izzie

  SonyEricsson P990i

  (да се надоврзам на претходниот пост) Разгледував денес и во игра влезе P1i.Подобар е од P990i само qwerty тастатурата е тапа (2 букви на едно копче). А инаку P990i не сум ни сигурен дали го има во продажба,а P1i го има и е 17.600 при пејд. Па сеа не знам...
 8. Izzie

  SonyEricsson P990i

  Поздрав друштво Деновиве ке одам да купам P990i (го гледам татко ми го користи и ептен м е мерак по телефончето). Е СЕГА ме интересира на што треба да внимавам кога ке го купувам,од каде е најдобро да го купам (на ново),колку чини (или pre paid или само телефон) и такви ствари. Иначе досега...
 9. Izzie

  Flight Simulator за PC

  калипсо се е тоа супер само дај линкови братче :D
 10. Izzie

  Flight Simulator за PC

  ...и,има некој линк за симнување на Flight Simulator?
 11. Izzie

  Околу првиот состанок и каде преферирате да биде?

  било каде битно да ми е супер со неа
 12. Izzie

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  хмммм...дилемата ми е за три коли Опел Астра Хјундаи и30 Киа Сид и30 некако ми излезе од “трката“,па се мислам меѓу Астра и Сид (за подетални информации околу цена и пакет ке постирам деновиве) иначе утре идам онака по салони да видам што и како е,па здравје ке падне одлука нареднава недела...
 13. Izzie

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Земам нова кола :vozbud: Hyundai i30 или Opel Astra? (изведбите со 5 врати,овие две се многу слични,не знам за која да се одлучам) Мислења?
 14. Izzie

  Македонци, приклучете се на форум-битката против Грците!

  ...значи дојдов до заклучок дека на глупави луѓе со испрани мозоци не можеш да им објасниш НИШТО! само не знам како успеале толку грко-педерски шутраци да се соберат на едно место
 15. Izzie

  Македонци, приклучете се на форум-битката против Грците!

  мислам дека се изненадија колку Македонци дојдоа,па сеа на секој нивни националистички и деградирачки пост за нас,доаѓаат 3 наши како одговор :vozbud:
На врв Bottom